obrazok 4

Bioprocesory

 Spoločnosť P.M.Diesel ponúka technológie na výrobu bionafty – Bioprocesory, ktoré sú rovnako vhodné pre “domácu” výrobu bionafty ako aj pre začínajúcich podnikateľov v tejto oblasti, ktorá čoraz viac napreduje kvôli neustále sa zvyšujúcim cenám bežných pohonných látok.

obrazok(3)DSC_0561

Po vynaloženom usilí a získaných skúsenostiach, ktoré sme nadobudli počas dlhodobej práce v tejto oblasti, vám vieme ponúknuť tie najkvalitnejšie zariadenia za najlepšiu cenu na trhu. Bioprocesory ponúkame podľa množstva litrov, ktoré dokáže zariadenie vyrobiť, a to stroje s objemom 200 L, 300 L, 400 L, 600 L a 800 L (na požiadanie aj väčšie).

 

Proces výroby

Proces výroby bionafty trvá cca 8-10 hodín. Z osobných skúseností vieme, že menšie zariadenia {50 -150 litrové} nie sú dostatočne schopné filtrovať a umývať bionaftu a takto vyrobený produkt začne zanášať palivovú sústavu automobilu. Preto sme našu výrobu bioprocesorov zamerali na zariadenia, ktoré sú technicky schopné bionaftu dostatočne filtrovať a umývať na tú                                                                                                        najlepšiu kvalitu.

                                                        

                                                                     Výroba Bionafty sa skladá z týchto fáz:obrazok(2)

-Miešanie chemických látok, obrazok(4)

- Umývanie paliva,

- Sušenie paliva,

- Filtrovanie paliva,

- Prečerpávanie bionafty do auta.

Zariadenia ktoré ponúkame my, sú kompletné a netreba ku nim nič dokupovať. Súčaťou každého zariadenia je aj časový spínač pre uľahčenie práce a preto pri zariadení strávite len zlomok výrobného času.

 

Pre výrobu bionafty sú potrebné chemikálie (hydroxid sodný, metanol), ktoré vám pri kúpe zariadenia ako jediný vieme ponúknuť za výrobnú cenu.

Metanol 200Litrový sud – 109

Hydroxid sodný 25kg balenie – 16

 

 

K Bioprocesoru dostanete kompletný návod na obsluhu + recept na výrobu bionafty podľa normy EN14214.

Pre viac informácií a cenovú ponuku nás kontaktujte na email: pmdiesel@pmdiesel.sk