Technológie

Bioprocesory

Spoločnosť P.M.Diesel ponúka technológie na výrobu bionafty Bioprocesory, ktoré sú vhodné pre “domácu” výrobu bionafty, ktorá čoraz viac napreduje kvôli neustále sa zvyšujúcim cenám bežných pohonných látok.

Po vynaloženom usilí a získaných skúsenostiach, ktoré sme nadobudli počas dlhodobej práce v tejto oblasti, vám vieme ponúknuť tie najkvalitnejšie zariadenia za najlepšiu cenu na trhu. Bioprocesory ponúkame podľa množstva litrov, ktoré dokáže zariadenie vyrobiť, a to stroje s objemom 200L, 300L, 400L, 600L a 800L (na požiadanie aj väčšie).

Proces výroby

Proces výroby bionafty trvá cca 8-10 hodín. Z osobných skúseností vieme, že menšie zariadenia {50 -150 litrové} nie sú dostatočne schopné filtrovať a umývať bionaftu a takto vyrobený produkt začne zanášať palivovú sústavu automobilu. Preto sme našu výrobu bioprocesorov zamerali na zariadenia, ktoré sú technicky schopné bionaftu dostatočne filtrovať a umývať na tú najlepšiu kvalitu.

Výroba Bionafty sa skladá z týchto fáz:

  • Miešanie chemických látok
  • Umývanie paliva
  • Sušenie paliva
  • Filtrovanie paliva
  • Prečerpávanie bionafty do auta

Zariadenia ktoré ponúkame my, sú kompletné. Pre výrobu bionafty sú potrebné chemikálie (hydroxid sodný, metanol), ktoré vám pri kúpe zariadenia ako jediný vieme ponúknuť za výrobnú cenu.